Forum Gildii Straznicy Ksiag
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum Gildii Straznicy Ksiag
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Heartstone?

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Ramirose
Głos Wiary
Głos Wiary
Ramirose


Male
Liczba postów : 1227
Age : 30
Skąd (Gildia) : Dolnośląskie
ID : 4297
Rasa i klasa : Człek, wojownik
Registration date : 07/04/2008

Character sheet
Ostrzeżenia:
Heartstone? Left_bar_bleue0/10Heartstone? Empty_bar_bleue  (0/10)

Heartstone? Empty
PisanieTemat: Heartstone?   Heartstone? EmptyNie Cze 22, 2014 11:20 pm

Jestem przekonany, że znajdzie się u nas parę osób, które o Heartstonie słyszały, dla tych którym jest obcy chciałbym pokrótce go scharakteryzować.

Jest co darmowa gra karciana, stworzona przez Blizzard, nastawiona, brzydko mówiąc, na dość "casualowy" charakter rozgrywek. Oznacza to, nie mniej nie więcej, że wyjątkowo łatwo jest załapać zasady i zacząć zabawę. Reguły nie są skomplikowane, luźno korzystają z rozwiązań ukutych przez Magic: the Gathering, bez komplikacji towarzyszących drugiemu tytułowi. Potyczki toczą się szybko i można Heartstone'a wykorzystywać jako uprzyjemniacz krótkich chwil czasu, które tak czy siak zmarnowałoby się na bezcelowe wędrówki po otchłaniach internetu... (no, z tą przyjemnością to różnie bywa, dolegliwością wszelkich gier karcianych, jest przecież występująca czasami przemożna chęć ciśnięcia całym asortymentem byle daleko...). Wracając do meritum, by zacząć grać wystarczy posiadać konto na battle.net.

Sam gram już od jakiegoś czasu, z dłuższymi lub krótszymi przerwami, oczywiście, jak we wszystkim czego się złapię, jestem n00bem, ale coś tam, gdzieś tam już o rozgrywce wiem.

Chciałem gorąco wam polecić powyższy tytuł, w razie gdyby ktoś poczuł bożą iskrę, służę pomocą, wiecie chyba jak mnie złapać, gg, forum, pm, imp. No, dorzucę jeszcze nick z battle.netu, Ramirose #2915.
Powrót do góry Go down
Talvi
Zimowy gość
Talvi


Male
Liczba postów : 2701
Age : 35
Skąd (Gildia) : Czechowice-Dziedzice
ID : 1220
Rasa i klasa : Bałwan, alchemik
Registration date : 07/05/2008

Character sheet
Ostrzeżenia:
Heartstone? Left_bar_bleue0/10Heartstone? Empty_bar_bleue  (0/10)

Heartstone? Empty
PisanieTemat: Re: Heartstone?   Heartstone? EmptyPon Cze 23, 2014 7:34 am

Również polecam. Ostatnio niie grywam za często, ale gra sama w sobie jest bardzo przyjemna. :)

Talvi #1218
Powrót do góry Go down
 
Heartstone?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Forum Gildii Straznicy Ksiag :: Plac Spotkań :: Gry wszelakie-
Skocz do: